Тульчин > Виробництво

Виробництво

М’ясопереробний комбінат «Тульчинм’ясо» – один з відомих комбінатів, з власним забоєм і повним циклом виробництва. На заводі виробляють різні види м’ясо-ковбасних виробів – варені ковбаси, напівкопчені ковбаси, сирокопчені ковбаси, сосиски, сардельки та багато іншого. Крім того, на заводі реалізують свіже охолоджене м’ясо (кускове, чверть туші, напівтуші).

На заводі впроваджена система управління якістю ДСТУ ISO9001 і система управління безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO22000.

Вхідний контроль сировини

Для отримання якісної сировини «Тульчинм’ясо» співпрацює з фермерськими та домашніми господарствами, розташованими в екологічно чистих сільських районах Вінницького регіону. Вже роками підприємство працює лише з перевіреними постачальниками.

Заготівля сировини відбувається у власному забійному цеху. Тут закуповують ВРХ живою вагою, після чого фахівці забійного цеху здійснюють забій і обвалювання м’яса. Повний контроль сировини, від фізичних показників (гематоми, ушкодження, сортність тощо) до мікробіологічних показників (білки, антибіотики) – це основа якісної і безпечної продукції.

Перш ніж допустити м’ясну сировину до виробництва, лабораторія проводить ряд обов’язкових досліджень кожної партії, мета яких – гарантувати якість сировини. Тільки при отриманні позитивних результатів партія сировини направляється у виробництво.

Облік кожної партії ВРХ, обвалювання м’яса, фаршу і готового продукту дозволяє нам бути впевненими в якості і безпеці виробленої продукції.

Контроль на усіх етапах виробництва

Увесь ланцюг продукції від виробництва до пакування готових виробів суворо контролюють досвідчені технологи, найкращі фахівці галузі за допомогою спеціального обладнання. Регулярні дегустації і перевірки на відповідність стандартам допомагають переконатися, що на полиці магазинів потраплять тільки свіжі смачні ковбаси та інші м’ясні вироби.

Упаковка продукції

Найсучасніше обладнання закордонного виробництва швидко, надійно і гігієнічно запаковує усі ковбаси і сосиски, даючи можливість покупцям з гідністю оцінити високу якість, відмінний смак і аромат виробів. Адже щоденно, професійні дегустатори оцінюють ковбаси та інші м’ясні вироби на відповідність усім органолептичним показникам відповідно до стандартів.

Санітарний контроль виробництва

Щодня до початку роботи і після її завершення проводиться ретельна дезінфекція обладнання, а лабораторія проводить змиви на його чистоту. Так ми гарантуємо безпеку нашої продукції.