Тульчин > Продукція

Продукція

ТМ Mr. Grillбренд сосисок для хотдогів. Кожна сосиска має унікальну рецептуру, розроблену спеціально для приготування на грилі. Це смак, який полюбили мільйони українців, купуючи наші хотдоги на заправках України.

 

ТМ «Тульчин» готові м’ясоковбасні вироби, в яких представлені варені, напівкопчені, сирокопчені групи ковбас, а також сосиски і сардельки.

На заводі працюють люди, які передають традиції виробництва м’ясоковбасних виробів з покоління в покоління. Щорічно на заводі впроваджуються нові технології, закуповують сучасне обладнання, закупівля сировини відбувається тільки у надійних постачальників, перевірених роками.

Висока майстерність технологів, нове обладнання, контроль ланцюжка харчової безпеки гарантія стабільної якості і безпеки продукту, а сьогодні ТМ «Тульчин» це історія бездоганної якості!

 

ТМ «М’ясна Країна»оргова марка, яка була створена для продажу у Вінницькій області. Асортимент представлений в основному вареними ковбасами і сардельками, що найбільш затребуване в Вінницькому регіоні.

Переваги нашої продукції:

гарантія якості продукції – це найкращі як традиційні, так і сучасні технології виробництва;

сучасне обладнання: віддаємо перевагу тільки якісному устаткуванню, яке відповідає європейським стандартам. Наші камери для виготовлення ковбасних виробів, а також камери для їх зберігання обладнані відповідно до сучасних вимог виробництва;

якісна продуція – найвища якість нашої продукції підтверджена численними нагородами престижних конкурсів;

широкий асортимент: наші виробничі потужності переробки м’яса перевищують 8 000 тонн ковбасних виробів і 1 200 тонн м’ясних напівфабрикатів.

Обратная связь