Місто Тульчин, Вінницької області здавна славиться традиціями виробництва натуральних і смачних продуктів ще з часів графа Потоцького. Саме тут розташувався завод «Тульчинм’ясо», де з перших днів роботи в 1937 році, почали виготовляти ковбаси, а також інших м’ясні вироби за найвищими стандартами якості. З 2004 року завод був повністю реконструйований, згідно з вимогами харчової безпеки.

На сьогодні «Тульчинм’ясо» – це сучасне підприємство, що представляє м’ясний напрямок діяльності Групи компаній Premier Food – найбільшого українського оператора фуд-сервісу №1 в Україні, який займається виробництвом та дистрибуцією продуктів харчування.

Використання тільки свіжого охолодженого м’яса, найкраще обладнання від виробників з світовим ім’ям, багатий досвід майстрів, ароматні спеції, традиційні рецепти – все це принесло продукції любов покупців на всій території України і визнання експертів галузі.

Наші виробничі потужності з переробки м’яса перевищують 8 000 тонн ковбасних виробів і 1 200 тонн м’ясних напівфабрикатів.

На сьогодні компанія виробляє понад 100 найменувань ковбас, сосисок, сардельок, копченостей та інших м’ясних виробів під торговими марками «Mr.Grill», «Grill House», «Тульчин» і «М’ясна Країна».

Найвища якість продукції підтверджується численними нагородами престижних конкурсів.

Підприємство приймає активну участь у житті міста, будучи одним з найбільших платників податків у Вінницькій області.